Ładowanie...
27
Kategoria:Węgiel kamienny

Koks

Identyfikator produktu:5

Symbol:004

Cena na telefon


Węgiel kamienny produkowany przede wszystkim w Polskich Kopalniach należących do KOMPANI WĘGLOWEJ S.A. oraz KATOWICKIEGO HOLDINGU WĘGLOWEGO. Opieramy się głownie na produkcji pochodzącej z kopalni PIAST ZIEMOWIT, PIEKARY, WESOŁA, STASZIC.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo również węgiel importowany z Rosji.
Posiadamy w ciągłej sprzedaży sortymenty węgla:
  • kostka,
  • orzech,
  • groszek,
  • miał,
  • ekogroszek.
Węgiel sprzedajemy luzem oraz jako węgiel workowany w workach 25 kg, dysponujemy specjalistycznym transportem ciężarowym o ładowności od 0,5 do 24 ton.
Prowadzimy sprzedaż węgla kamiennego oraz innych materiałów opałowych na raty, posiadamy również wszystkie niezbędne certyfikaty jakości oferowanych produktów.
Sprzedaż hurtowa i detaliczna węgla kamiennego oparta jest na długoletnim doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze oraz odpowiednim sprzęcie do załadunku i transportu. 
Brak opinii do tego produktu.

Formularz dodawania opinii


Oceń produkt
Czy polecasz produkt ?
     
Nie wprowadzono Site Key oraz Secret Key do uruchomienia Google reCaptcha (Zarządzanie www -> domeny -> Podstawowe -> integracje)
Opinie podlegają weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia opinii, które zawierają wylgarne słownictwo, teksty reklamowe lub wypowiedzi nie związane z ocenianym produktem.


Inne z tej kategorii


:28f5b9eb2372e10d9d0d982b99803c0f