Ładowanie...
butle
Kategoria:Gazy techniczne

Gazy techniczne

Identyfikator produktu:15

Symbol:008

Cena na telefon


Gazy atmosferyczne - powietrze, argon, dwutlenek węgla, hel, azot i tlen. : to gazy, które występują w otaczającym nas powietrzu.

Gazy palne - acetylen, wodór, propan , propan-butan : każdy gaz palny posiada inny stosunek atomów węgla do atomów wodoru, co oznacza, że do efektywnego spalania gazu palnego potrzebna jest za każdym razem inna ilość tlenu.

Gazy dla przemysłu spożywczego - dwutlenek węgla (CO2), azot (N2) i tlen (O2), a także inne gazy dopuszczone do stosowania przy produktach spożywczych.

Dostarczamy gazy w butlach pod wysokim ciśnieniem, a także gazy ciekłe w izolowanych zbiornikach przeznaczonych do późniejszego mieszania przy urządzeniu pakującym lub gotowe mieszanki. Gazy specjalne Acetylen analityczny, Argon 5.0, Azot 5.0, Dwutlenek siarki 3.8, Hel 7.0 Gazy specjalne charakteryzują się wysoką precyzją, powtarzalnością i stabilnością, posiadają certyfikaty i akredytacje.

Oferowane Gazy Techniczne sprzedajemy w butlach stalowych jako gazy butlowe o różnych pojemnościach.

Zapewniamy Państwu własny transport, dzięki czemu zamówiony gaz dostarczamy pod wskazany adres.

Brak opinii do tego produktu.

Formularz dodawania opinii


Oceń produkt
Czy polecasz produkt ?
     
Nie wprowadzono Site Key oraz Secret Key do uruchomienia Google reCaptcha (Zarządzanie www -> domeny -> Podstawowe -> integracje)
Opinie podlegają weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia opinii, które zawierają wylgarne słownictwo, teksty reklamowe lub wypowiedzi nie związane z ocenianym produktem.


Inne z tej kategorii


:e79800efc70852b06be1643772c37be3