Ładowanie...
brykiet2
Kategoria:Brykiet drzewny

Brykiet drzewny

Identyfikator produktu:10

Symbol:010

Cena na telefon

BRYKIET W FORMIE KOSTKI RUF
Brykiet drzewny produkowany z 100% trocin drzew BRZOZY bez środków wiążących .

Cechuje się wysoką kalorycznością i długim czasem spalania. Do produkcji używane są starannie wyselekcjonowane czyste trociny brzozowe : - bez domieszek niepożądanych substancji, - bez kory, - o drobnej frakcji, - bez dodawania substancji klejących.

Dzięki drobnej frakcji trociny używanej do produkcji naszego brykietu i silnemu sprasowaniu nasz brykiet jest bardzo twardy i nie rozpada się na kawałki.

Dlaczego warto wybrać Brykiet drzewny

  • Niska wilgotność brykietu. Drewno nawet ~45% Brykiet ~8%
  • Wysoka wydajność brykietu. Brykiet 1 Tona = od 3 m³ do 5 m³ drewna opałowego.
  • Niska zawartość popiół w brykiecie (powstałego po spaleniu) do 0,7 % , nadającego się do użyźniana ogrodu.
  • Wygodne opakowania 10 kg łatwe w układaniu umożliwia łatwe składowanie brykietu , oszczędzające miejsce magazynowe.
  • Czystość brykietu zarówno w spalaniu jak i składowaniu.
  • Czyste spalanie powoduje że nasz brykiet doskonale nadaje się do wszelkich pieców opalanych drewnem lub węglem jak np. . piece kaflowe ,kozy żeliwne , łazienkowe , CO , otwarte kominki (spalanie bez iskrzenia).
  • Czyste spalanie powoduje że brykiet brzozowy doskonale nadaje się do kominków ograniczając brudzenie kominków i komina do minimum. MINIMALNE ILOŚCI SADZY I SMOLISTEJ ŻYWICY .
  • Brykiet jest EKOLOGICZNY produkowany z trociny jako produkt uboczny zastępuje węgiel i drewno .
  • Pozostawia miły zapach palonego drewna . SPECYFIKACJA Rodzaj: Brykiet Drzewny BRZOZOWY Zastosowanie: Kominki, Piece Kaflowe, Piece C.O., Kominki , Kozy Wymiary: 15 x 6 x 10 cm Ciepło spalania: ~ 20,5 MJ Zawartość popiołu: ~ 0,4% Wilgotność: ~ 8% Sposób pakowania: - opakowanie foliowe 10 kg - paleta 960 kg ZASTOSOWANIE I SKŁADOWANIE Spalanie brykietów drzewnych należy prowadzić w odpowiednich i do tego dopuszczonych paleniskach . Brykiet należy rozpalić w piecu do ognia inicjującego . Podczas rozpalania należy w pełni otworzyć dolny regulator dopływu powietrza . Po ok 15 minutach dopływ powietrza należy zredukować doprowadzając do powolnego żarzenia . Brykiet należy składować w suchym miejscu , zawilgocenie może spowodować napęcznienie brykietu i rozpad kostek .


Brak opinii do tego produktu.

Formularz dodawania opinii


Oceń produkt
Czy polecasz produkt ?
     
Nie wprowadzono Site Key oraz Secret Key do uruchomienia Google reCaptcha (Zarządzanie www -> domeny -> Podstawowe -> integracje)
Opinie podlegają weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia opinii, które zawierają wylgarne słownictwo, teksty reklamowe lub wypowiedzi nie związane z ocenianym produktem.


:0r47rf4ruh0tsda7sbtp1hi1v3